Täna, 17. märtsil 2015 on rahvusvaheline sotsiaaltöö päev, mida tähistatakse Rahvusvahelise Sotsiaaltöötajate Föderatsiooni algatusel.

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon (ESTA) kutsub sotsiaaltööd tegevaid ja seda väärtustavaid inimesi rahvusvahelise sotsiaaltöö päeva pidulikule tähistamisele Pärnusse, Endla teatrisse. Sündmusel võtavad sõna Sotsiaalministeeriumi, Riigikogu sotsiaalkomisjoni ja Pärnu Linnavalitsuse esindajad. Toimub ka ESTA üldkogu avalik koosolek. Täpsem päevakava siin.

Medi häirenuputeenuse jaoks on iga valla ja linna sotsiaalnõunikud ja -töötajad tänuväärseteks koostööpartneriteks. Nemad teavad oma kodukandis ju täpselt, kes on need eakad või puudega inimesed, kellele elusid päästvat häirenuppu, automaatset ravimidosaatorit või pliidivalvurit kõige enam tarvis on. Koos nendega jõuavad lahendused õigete abivajajateni. Omavalitsusi aitab omakorda riik läbi Hasartmängumaksu Nõukogu toetuse. Teeme ühes koos nii, et oma kodus on turvaline elada ka eakatel ja puuetega inimestel!

Soovime kõigile oma praegustele ja tulevastele sotsiaalvaldkonna partneritele tegusat rahvusvahelist sotsiaaltöö päeva! Täna on kaunis päikseline päev. Olgu selline ka teie iga (töö)päev.

Ootame paljude omavalitsuste otsustajatega kohtumist Linnade ja Valdade Päevadel 25.-26. märtsil!