Kelle soovitused saaks olla usaldusväärsemad kui häirenupu kasutajate endi ja häirenuputeenust oma lähedastele võimaldavate inimeste omad. Mida nad lahendusest arvavad, saabki siin lugeda.

Kui soovite siintoodut täiendada, palun kirjutage meile info@medi.ee või postitage medi.ee Facebooki lehele.

Veel lähedaste ja hoolealuste tänusõnu:

“Tere armas Helena, Vallo ja teie meeskond! Meie pere tänab teid väga kiire, sõbraliku, professionaalse abi eest. Olete väga asjatundlikult ja suure soojusega meile vajalikku abi osutanud. On selge, et teete oma tööd armastuse ja hoolivusega, mida oleme saanud tunda teilt igal sammul.”
– Hoolealuse abikaasa Hele Tartust

“Meelde jääb õnneks üks väga hea asi – Medi häirenupp aitas 100% kaasa ema elu päästmisele ja andis panuse sellele, et ema nii kiiresti ja edukalt rehabiliteerus insuldist! Räägime ja jutustame sellest kõigile!!! Parim reklaam.”
– Tallinnas elava hoolealuse tütar Anu

“Kirjeldan emaga juhtunut. Sain teie [Medi abikeskusest] kõne 21:57. Olin viie minuti pärast ema korteri ukse taga. Õnnetuseks oli ta oma võtme risti ette jätnud, nii et tuppa saime Päästeteenistuse abil. Kiirabi oli ka juba kohal. Ema olevat takerdunud mingi asja taha ja kukkus. Õnneks võttis ta jalad alla ja luud-liikmed olid ka terved. Tasakaaluhäireid oli juba eelmisel päeval. Kiirabi tegi kõik vajaliku ja jättis ta koju. Olen väga tänulik, et jõudsime nii ruttu talle appi!
– Hoolealuse tütar Kersti Pärnumaalt

Suur aitäh, et sellist teenust pakute! Suur aitäh teie personalile! Meile oli sellest suur abi! Meil oli abi just kukkumisanduriga häirenupust, kuna vanaema ei oleks saanud seda pikali olles ise enam vajutada. Kaks korda oli kukkumist ja mõlemal korral andis häirenupp ka koheselt teada. Nupp on väga tundlik, kui inimene kukub, aga samas ei andnud kordagi valehäiret. Veel kord suur aitäh!”
– Lääne-Harju vallas elava hoolealuse lapselaps Jaanika

“Armas turvanupu rahvas! Ma soovin teid tänada üliprofessionaalse ja meeldiva teeninduse eest. Minu eriline tänu ja kiitus kuuluvad Helenale ja Vallole. Helena reageeris kiiresti ja juhatas mind läbi vajaliku tee, et leida meile parim lahendus. Vallo tuli meie koju ning seletas ülipõhjalikult ja arusaadavalt emale, kuidas häirenupp toimib ja kuidas see meid aitab. Mees omal kohal – rahulik, põhjalik ning usaldusväärne.”
– Hoolealuse tütar Kelli Tallinnast

“Medi teenus sobis vanuritele palju rohkem – andis kindlust, et abi on käeulatuses. Jaksu teile!”
– Hoolealuse tütar Pille Tallinna sotsiaalvalveteenuse linnapoolsest muudatusest alates 02.01.2023

“Olen äärmiselt rõõmus, et valisin just teie firma oma ema eest hoolitsema 🙂 Teil on väga rõõmsad ja toredad töötajad ja teenusega olen samuti väga rahul. Olin kindel, et nii kaua kuni ema mäletab nuppu vajutada, on tal turvaline 🙂 Tänan teid suurepärase koostöö eest ja soovin teile palju edu ja toredaid kliente/hoolealuseid. Soovitan teid kindlasti, kui kellelgi peaks sellist teenust vaja minema.”
– Tallinna hoolealuse tütar Ulla

“Siiras tänu teile Medi häirenupu teenuslahenduse väljatöötamise ja osutamise eest. Tänu Medi häirenuputeenusele sai tädi tõepoolest mitu aastat pikemalt iseseivalt oma kodus hakkama ning abi jõudis Medi teavitusega temani kiiresti. Suur tänu teile ja loodan, et teie teenuseid pakutaks aktiivselt rohkematele abivajadusega inimestele.”
– Haapsalu hoolealuse õetütar Helle

“Tahan südamest tänada teie teenust. See päästis minu üksi elava eaka tädi elu, kes sai insuldi ja suutis vajutada nuppu. Abi jõudis kiiresti temani. See on parim elukindlustus eakale lähedasele.”
– Hoolealuse õetütar Annely Tallinnast

“Emal oli insult ja tänu Medi nupule jõudis ta õigeaegselt PERH-i Neuroloogia Intensiivravisse, kus tal koheselt teostati trombolüüs. Ema tervenes insuldist kiiresti ja tänu regulaarsele toitumisele on ta ka kosunud ja jõu tagasi saanud. Medi nupp mitte ainult ei päästnud ema elu sellel korral, vaid oli ka eelduseks otsekohesele abile, mille tõttu on ema taastunud praktiliselt ilma insuldijärgsete järelnähtudeta.”
– Tsitaat ühisest tänukirjast hoolealuse tütardelt välismaalt

“Jäime teie teenusega väga rahule. Sellest oli emale suur abi, andis talle kindlustunde ja ta sai elada oma kodus.”
– Hoolealuse tütar Sirje Lääne-Virumaalt

„Soovin edastada Tallinna Kiirabi brigaadijuhi tänu ja kiituse Medi häirenupu brigaadile, kes kutsus kiirabi 90-aastasele naisele, kel oli tekkinud verejooks alajäseme haavandist. Lisaks kiirabi kutsumisele andsid nad asjatundlikku esmaabi ja olid valmis kiirabi saabumiseks. Samuti aitasid nad meil patsienti alla transportida. Suur-suur aitäh meie poolt!”
– Tallinna Kiirabi erakorralise meditsiini osakonna vanemarst

“Tellisin emale häirenupu ja õnneks pole seda veel vaja läinud. Teenus annab mulle meelerahu kui ema on kodus üksinda. Tean, et kui midagi peaks juhtuma, saan sellest kohe teada. Lisaks soovin tänada kogu Medi firmat väga sooja ja meeldiva suhtumise eest.”
– Hoolealuse tütar Keret Tallinnast

“Kasutame teie teenust ja olen soovitanud seda kõigile, kellel hooldada on vanurid või terviseprobleemidega lähedased. Hea, et olete olemas!
– Hoolealuse tütar Marju Kohtla-Järvelt

Tahtsin oma ema nimel tänada meeskonda, kes tal laupäeval abis käis. Ta oli ise veel kukkumisest nii šokis, et palus vabandada kuna ta ei osanud õieti tänadagi. Omalt poolt tahaks tänada töötajat kontorist, kes mu kõne peale tööaega vastu võttis ja väga kannatlik oli.
– Hoolealuse tütar Tiina Tallinnast

Suured tänud teile kõigile, et aitasite meie isal kodus pikemat aega iseseisvalt elada ning olite meile abiks tema turvalisuse ning parema elukvaliteedi tagamisel rohkem kui aasta jooksul! Kindlasti soovitan Medi poolt pakutavat teenust ka teistele, kes seda vajama peaksid.
– Hoolelause tütar Jaana Rakvere vallast

“Tahan tänada meeldiva koostöö eest. Olite abivalmis, lahked, sõbralikud. Suur tänu kõige eest!”
– Hoolealuse tütar Janika Tallinnast

“Soovitan häirenuputeenust kindlasti oma tuttavatele, kelle vanematel seda vaja oleks. Minul oli küll vägagi palju abi, turvaline tunne oli.”
– Hoolealuse tütar Iisi Põlvast

“Kallis medi.ee häirenuputeenuse kollektiiv! Tänan teid mulle toeks olemast sel raskel perioodil, mil üritan harjuda mõttega, et 46 aastat kõrvuti oldud imeline aeg koos oma kalli emaga on pöördumatult möödunud! Aga – suureks abiks ja enesekindluseks oli mammal alati väike ja imeline abimees – häirenupp. Voodist kukkumine ja sellele järgnenud kiire ning asjatundlik tegutsemine pakkus emale tohutult tuge: „Kui imelihtsalt tänapäeval asjad käivad!“ Tänan teid kõiki mulle andmast asjatundlikke nõuandeid mamma eest paremaks hoolitsemiseks! Mul oli kodunt eemal olles alati kindel tunne, et häirenupp on emaga ja kõik on korras ning abi nupuvajutuse kaugusel.
– Hoolealuse poeg Gustav Tallinnast

“Kahe ja poole aasta jooksul, mil ema seda nuppu kandis, oli sellest õnneks reaalselt abi vaid ühel korral, kuid igatahes oli mu süda tänu sellele, et tal on igal hetkel võimalik abi kutsuda, palju rahulikum.
– Hoolealuse poeg Taivo Tallinnast

“Palun avaldada siirast tänu 15. märtsil minu emale osutatud vajaliku ja objektiivse abi eest! Medi häirenupu teenus toimib, on vajalik ja elupäästev!!!”
– Hoolealuse poeg Gustav Tallinnast

Soovitame omalt poolt häirenuputeenust teistelegi abivajajatele või nende lähedastele 🙂 Edu teile nii vajaliku töö tegemisel!
– Hoolealuse tütar Tiiu Soomest

Häirenuputeenus on väga hea, kui abivajav inimene elab üksi või peab aeg-ajalt üksi koju jääma. Suur tänu hea teenuse eest!”
– Hoolealuse tütar Katrin Tallinnast

Oleme saanud häirenuputeenusest abi ja loodame edaspidi sama head koostööd. Tänud!”
– Hoolealuse lähedane Alo Tartust

“Suur tänu kõigile, kes selle teenusega tegelevad! See on tõesti tohutu abi üksi elavale inimesele. Ütlen seda kõike ka oma lahkunud vanatädi nimel.”
– Hoolealuse sugulane Katrin Kehrast

Tänan teid südamest osutatud abi eest. Aitäh, et te olemas olete! Olen tänu teile taas kogemuse võrra rikkam ja kindlasti soovitan häirenuputeenust enda klientidele, kes võiksid seda vajada.”
– Hoolealuse lapselaps Heiki-Andres Tartust

Põhjala pruulikoda võttis Medi häirenuputeenuse kasutusele oma tootmises. Kuna pruulime kahes vahetuses, jääb õhtuse vahetuse pruulmeister pruulikotta üksi ning võimaliku õnnetuse korral (kukkumine vms) ei ole kohal kedagi teist, kes saaks abi kutsuda. Medi häirenuputeenus aktiveerib kukkumise puhul häire ning kui seda ei tühistata, võtab ühendust kõnekeskusega. Õnneks ei ole seda seni vaja läinud, kuid tööandjana teeme kõik, et tagada meie töötajate ohutus ning häirenupp on osa sellest programmist.”
– Põhjala pruulikoja tegevjuht Enn

“Kuigi oleme häirenuputeenust kasutanud lühikest aega, oleme väga rahul – südamehaige ema saab elada oma kodus ja lähedastel on palju kindlam tunne, et vajadusel saab kiiresti abi. Häirenupu seadistamine ning tehniku asjatundlik ja sõbralik suhtlemine teenuse tutvustamisel ja käivitamisel meeldis väga. Soovime südamest edu selle väga vajaliku teenuse arendamisel Eestis! ”
– Hoolealuse tütar Kersti Raplamaalt

Jääme teie teenusega väga rahule ja soovime teile jätkuvat jõudu sellega tegeleda!”
– Hoolealuse tütar Lea Tartust

“Häirenuputeenus on väga vajalik inimestele, kes käivad tööl, aga kodus eakad vanemad või tuttavad. Väga tänuväärne teenus, sest on eakal häirenupp  olete ka ise rahulikumalt tööl. Ühe vajutusega häirenupul läheb teade keskusesse ja edasi usaldatud isikutele telefoni teel ja kohe on eakal abi.”
– Hoolealuse sugulane Matilde Pärnust

“Tahan teid tänada nii kasulike ja vajalike teenuste pakkumise eest! Ravimidosaator aitas elada minu kallil lähedasel 90-aastasel inimesel siiani iseseisvalt oma kodus! Kahetsen väga-väga nüüd vaid silmad pisarais, et polnud tellinud ka häirenuputeenust, mis oleks ilmselt õnnetuse ja sellele järgnenud “allakäigutrepi” ära hoidnud… See aitaks ära hoida nii mõnegi inimese kurva saatuse kodust ära toimetamise…”
– 90-aastase eaka lähedane Merit Jürilt

“Mul on siiralt hea meel, et Medi osutab teenust, mis loob kindlustunde kõikidele lastele ja nende vanematele, kes saavad tagasi hingerahu, et nende lähedastega on kõik korras. Suur tänu teile selle eest! Jätkugu teil tahtejõudu ja vastupidamist praeguste ja tulevaste klientide jaoks!”
– Hoolealuse tütar Ingrid Pärnust

Eriti seal, kus tegu hajaasustuse piirkonnaga ja eakas üksinda elab, on juba ainuüksi turvatunde saavutamiseks häirenupust palju abi.”
– Laeva valla sotsiaalnõunik Maire

“Õnnetus ei hüüa tulles, punane nupp on sellisel puhul tubli abimees. Meie linna kuus eakat on saanud järgnevatesse päevadesse kindlustunnet. Tänan koostöö eest!”
– Kunda linna sotsiaaltöö spetsialist Anna

“Aitäh! Kõik on nuppudega harjunud. Oleme teenusega rahul.
– Kahe hoolealuse lapselaps Julia Tallinnast

“Häirenuputeenuse kaudu on võimalik tagada nii teenuse kasutajale enesele kui tema lähedastele hingerahu ja seda ennekõike turvatunde kaudu. Võimalik on tagada kiiremini abi osutamine oludes, kus muidu adekvaatne abi hiljaks võib jääda. Väga vajalik on selline turvatunne mitte ainult üksi elavatele eakatele aga ka näiteks tööpäeva kestel üksi kodus olevale kroonilist või elu ohustavat haigust põdevale inimesele. Oma igapäevatöös tervishoiu sotsiaaltöötajana kohtan tihti nii vähihaige enese kui ka tema pereliikmete hirmu ja kõhkluseid igapäevasel elukorraldusel – näiteks kahe keemiaravikuuri vahepealsel ajal võib ootamatult tekkida ravi kõrvaltoime, mis võib vajada kiiret meditsiinilist sekkumist ja/või adekvaatset nõustamist. Samuti on teenusest kasu olnud tagamaks turvatunne kodusele abivajavale naisele, keda seni hooldanud abikaasa haigestus ning sai julgemana tulla haiglasse ravile.“
– Tervishoiu sotsiaaltöötaja Kristi Tallinnast

“Sooviksin teid tänada väga meeldiva ja asjaliku teenuse osutamise eest!”
– Hoolealuse tütar Irma Tallinnast

“Kui üksik ja vana oled, siis paremat asja ei oska tahtagi. Mul ei ole veel nupu abi vaja läinud, aga hoopis kindlam tunne on küll. Vargaidki ei karda enam. Ei oskagi enam ilma punase nuputa olla. Mobiili ei kanna ju igal sammul kaasas.
– Hoolealune Natalja Laevalt

“Kuna ema elab 80 km kaugusel ja on vana, valutas süda tihtilugu, kui ei õnnestunud teda telefonitsi kätte saada. Nüüd on häirenuputeenus mõned kuud olnud ja selle aja jooksul on ka reaalselt olnud vaja abi kutsuda. Aitäh, et selline teenus on olemas ka Eestis!
– Hoolealuse tütar Virve Otepäält

“Lasin paigaldada Medi seadmed ja mõlemale memmele nupud käe peale. Mina sain oma südamerahu tagasi, et kui midagi juhtub, on neil ka kohe abi olemas. Teine asi, mis väga meeldib, on ettevõttepoolne hoolivus – pidev tagasiside ja kontroll teenuse töötamise osas. Ja alati ka väga meeldiv suhtumine.”
– Hoolealuse sugulane Mare Saaremaalt

“Minul on nende hoolealuste suhtes, kes kasutavad häirenuputeenust, kindlustunne – nad saavad vajadusel õigel ajal abi. Minu hoolealused on teenusega väga rahul ning peavad seda vajalikuks.”
– Valla sotsiaalnõunik Lääne-Eestist

“Häirenuputeenus on kindlasti vajalik ja kergendab oluliselt sotsiaaltöötajate koormust eakate ja puuetega inimeste osas. Suurimaks plussiks on turvatunde loomine ja seda nii kliendile, kliendi lähedastele ja vastutavatele ametnikele. Jätkame kindlasti ka edaspidi teenuse pakkumist, kuna hindame teenust vajalikuks, toimivaks ja kvaliteetseks.”
– Laeva valla sotsiaalnõunik Maire

Häirenupp on järjekordselt oma olemasolu õigustanud ja elu päästnud. Meie valla memme, kellel see nupp, tabas ühel öösel tõsine terviserike, mis ei lubanud tal liigutada ega tõusta. Ta suutis nupule vajutada ja suhelda abistajatega, kes saatsid kohale kiirabi ja kutsusid ka poja, kes ukse avas. Memm on tänaseks paranenud ja kodus tagasi. Ta on väga tänulik ja leiab, et kui selline abivahend on, jääb tema ka talveks koju. Mul on tõesti hea meel, et ta sellisel moel abi sai!”
– Torma valla sotsiaalnõunik Eha

Eriti liikumispuudega inimesele on häirenupp asendamatu abivahend. Igal juhul on häirenupp kindlam ja kiirem lahendus kui abituna tundide viisi niisama oodata. Kui keegi üldse on niipea tulemas.“
– Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidu tegevjuht Auli

Ringi liikuda on endisest hoopis julgem!
– Hoolealune Leida Sakust

“Ema on oma ea kohta küll kõbus, kuid tasakaaluhäirete tõttu varitseb kas või kukkumisoht alati. Elame emaga koos, aga hommikul lähen vara tööle ja jõuan tagasi alles õhtupimedas. Varem kippus süda kodust eemal olles valutama. Nüüd on süda ka kodunt eemal rahulikum.
– Hoolealuse tütar Tiina Sakust

“Kui esialgu tunduski, et paigaldamine ja kuutasu on pisut kallivõitu, siis pärast esimest nö. vajutamist enam nõnda ei mõtle. Meelerahul ja vanaema elul pole hinda!
– Hoolealuse lapselaps Peeter Hiiumaalt