Oktoobrikuus korraldasime koos hea koostööpartneri taastusravi & hotell Wasaga eriti väärt pakkumise. Loosis osalesid kõik, kes oktoobris häirenuputeenusega liitusid või teenust soovitasid, mille tulemusena abivajaja häirenupu randmele sai. Auhinnaks oli kahe öö, viie rikkaliku söögikorraga ja protseduuridega mõnus puhkusepakett kahele Pärnus.

Auhinna võitis Ingrid Pärnust, kes tellis häirenuputeenuse oma emale Võrumaal. Auhinna võitja Ingrid saatis meile oma tänusõnad ja arvamuse häirenuputeenusest: “Mul on siiralt hea meel, et Medi osutab teenust, mis loob kindlustunde kõikidele lastele ja nende vanematele, kes saavad tagasi hingerahu, et nende lähedastega on kõik korras. Suur tänu teile selle eest! Jätkugu teil tahtejõudu ja vastupidamist praeguste ja tulevaste klientide jaoks! Tänud ka loosiõnne eest!”

Me omalt poolt soovime Ingridile siiralt palju õnne mõnusa puhkusepaketi võitmise puhul! Ja samuti palju õnne tema emale vajaliku turvatunde ning meelerahu tagamise puhul! Rõõm on kahe- või lausa kolmepoolne.