Möödunud laupäeval kutsus Margarita Sokolova Heateo Sihtasutusest Meditech Estonia juhatuse liikme Paavo Ala esinema sotsiaalse ettevõtluse koolitusel. Tegu on Aieseci ja Heateo SA ühistöös läbiviidava neljaosalise sotsiaalse ettevõtluse koolitusega, mille teine etapp kandis pealkirja “Mis idee?”. Tänuväärse koolitussarja tulemusena hinnatakse 18. mail tagasiside andmise seminaril osalejate esitatud äriplaane sotsiaalse ettevõtluse vallas.

3. märtsil Tallink City Hotellis toimunud koolituspäev oli rohkem kui paarikümnele osalejale sisutihe ja ajudele ohtralt tegevust pakkuv. Tehti sissejuhatus ettevõtlusse ja vaagiti erinevaid ettevõtlusvorme. Arutleti ideede sündimise, kavandamise ja nende esmase testimise üle ning leiti lahendusi kuidas suure potentsiaaliga ideid välja sõeluda.

Paavo Ala Medist jagas omalt poolt sotsiaalse ettevõtja praktilisi kogemusi, tõi elulisi näiteid, kuidas ühel või teisel viisil nii üksikisikute kui ühiskonna käekäiku paremuse poole suunata saab ning julgustas sotsiaalselt mõtlevaid ja hoolivaid ettevõtlikke osalejaid oma häid ideid ellu viima ning sellega maailma muutma.

Toimunud koolituse “Mis idee?” pildialbum on nähtav Heateo Sihtasutuse Facebooki lehel. Koolituse järgmine etapp pealkirjaga “Kellele mida?” toimub 17. märtsil. Koolituse kohta leidu rohkem infot Maailmamuutjate blogis.

Medi.ee tänab Heateo Sihtasutust ja Margaritat toreda võimaluse eest kogemusi jagada. Soovime kõigile värsketele sotsiaalsetele ettevõtjatele uljat mõttelendu, tuult tiibadesse ja muhedat maailmamuutmist! Pidagem meeles – alati alustagem endast.