Sel nädalal, 7.-8. novembril toimub Riias sotsiaalse ettevõtluse foorum, alapealkirjaga ”Elamisväärsed linnad”. Kahe päeva sisse mahuvad ettekanded, arutelud ja töötoad, samuti saab tutvuda ja kogemusi vahetada teiste riikide sotsiaalsete ettevõtjate ning valdkonna eestvedajatega.

Medi häirenuputeenuse eestvedaja Paavo Ala on kutsutud osalema sotsiaalsete ettevõtete diskussioonis, kus saavad sõna sotsiaalsed ettevõtjad kõigist kolmest Balti riigist. Eestist on diskussiooni lisaks kaasatud Riinu Lepa Tagurpidi Lavkast.

Eesti delegatsioonis on ka Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku juhatuse esimees Jaan Aps ning Linnalabori juhatuse liige Teele Pehk. Eesti sotsiaalsed ettevõtjad saabuvad Riiga juba 6. novembril, et kohtuda Läti Sorose Fondi esindajatega ning anda intervjuu Eesti sotsiaalse ettevõtluse olukorrast Läti uudisteportaalile.

Tõotavad tulla põnevad ja suhtlusrohked päevad, mida me juba huviga ootame. Peale Riia sotsiaalse ettevõtluse foorumit anname toimunust kindlasti ka põhjalikumalt teada. Jääge kuuldele ning jälgige Medi infot ka Facebookis: medi.ee!