Detsembri algul välja hõigatud häirenuputeenuse -30% soodustus (koos mobiilivõrgu hoolekandeseadmete rendiga) sai huviliste hulgas väga positiivse vastuvõtu ning leidis ka laialdast kasutust. Seetõttu otsustasime soodustust pikendada kuni kõige ohtlikuma perioodi – talve – lõpuni ja kauemgi veel!

Seega, liitudes kuni 31. maini kehtib häirenuputeenusele koos mobiilivõrgu seadmekomplekti rendiga -30% hinnavõit! Soodustus kehtib püsivalt seni kuni häirenuppu kasutatakse, mitte ainult soodusperioodi lõpuni.

Mobiilivõrgu seadme kasutamine ei maksa nüüd sentigi rohkem kui teenus lauatelefoniliini seadmekomplektiga. Sest meie ju teame, et lauatelefoniliini pole mitte kõigi eakate kodudes. Samuti on mobiilivõrgu seadmega ka sidekulu meie poolt kaetud, mingeid kõnekulusid operaatorile ei lisandu.

Soovitame perekeskis pead kokku panna ja kõige kriitilisemal ajal eakamate lähedaste turvalisust tagavad ning teile kõigile meelerahu pakkuvad otsused ära teha. Võidavad nii teie (vana)vanemad kui võidate ka teie.