Täna varahommikul, kell 5:29 algas sügis. Seda nii kalendri kui õue vaadates ka ilma järgi. Väljas on kõledalt ulguv tuul, tuulekülm on kohati -5C. Ilm kisub pimedaks juba peale kella seitset õhtul. Ilmselgelt on jahedam, pimedam ja ka ohtlikum aeg kätte jõudnud. Seda kinnitavad ka meie aastatepikkused kogemused. Just nüüd – sügisel ja talve hakul – juhtub kodus kukkumisi, paanikahooge ja traagilisi õnnetusi üha rohkem.

Selleks, et kindlustada oma eakamatele lähedastele turvaline olemine ka sügisel ja talvel, tasub sellele just nüüd mõelda. Külastage oma vanemaid sagedamini, suhelge vanavanematega tihedamalt telefonis. Kuna ise ju pidevalt kõrval viibida ei õnnestu, võtke neile kindlustunde tekitamiseks appi Medi häirenuputeenus. Sest just häirenupuga saate teie juhtunud õnnetusest ja lähedase abivajadusest loetud minutite jooksul teada ning appi tõtata. Häirenupp on lihtsaim abivahend, mis võimaldab eakal lähedasel end ka üksinda kodus kindlalt tunda.

Samuti kehtib septembris mobiilivõrgu seadmekomplekti rendiga häirenuputeenuse kuutasu soodustus -30%! Soovitame seda soojalt kasutada.

Küsige julgelt nõu või tellige häirenupp nõuandetelefonil 661 8181, e-postil info[@)medi.ee või saates meile oma nimi ja telefoninumber kõrvaoleva kontaktivormi kaudu. Võtame teiega peagi ühendust. Teie lähedaste turvalisuse nimel!