99 aastat tagasi pandi alus meie kõigi armastatud kodumaale, Eesti Vabariigile. Riik on selle ajaga elanud üle erinevaid aegu, on end vahepeal kaotanud ja kirglikult uuesti ellu äratatud. Ajalugu tundes tõdeme, et pole midagi meeldivamat kui sündida, kasvada, elada ja töötada vabas Eesti riigis.

Meie omalt poolt soovime Eestimaa inimestele pakkuda seda, mida Eestis varem pole tehtud. Seepärast me juba pea 7 aastat tagasi kõikjal üle Eesti häirenuputeenust osutama hakkasimegi. Teeme seda tänagi ja lubame teha ka homme. Sotsiaalse ettevõtmisena kannustab meid soov panustada meie ühiskonna eakaimate ja väetimate inimeste heaollu, nende turvalisusse ja võimaldada neil edasi elada oma armsaks saanud kodudes. Just seda häirenuputeenus võimaldabki. Nagu ka automaatsed ravimiosaatorid, elektrilised, pliidivalvurid, suitsuandurid, asukoha positsioneerijad jm iseseisvat turvalist elu võimaldavad lahendused.

Täna, Eesti Vabariigi 99. pidupäeval peame eriliselt meeles meie 99-aastaseid ja veelgi vanemaid hoolealuseid – neid on meil lausa mitu. Oleme teie jaoks alati olemas, kõigest ühe nupuvajutuse kaugusel. Kas pole mitte hinge rahutoov teadmine, seda nii hoolealustele endile kui ka nendest hoolivatele lähedastele.

Heiskasime päiksetõusul lipu hoolimise ja vaba Eesti riigi auks! Elagu!