Selleks, et külmem, kõledam ja ohtlikum aega turvaliselt üle elada, muudame teie valikud nüüd veelgi lihtsamaks ja kasulikumaks. Pakume väärt aastalõpusoodustusi! Seekord saab soodsamalt mitu head lahendust:

1. lauatelefonivõrgu hoolekandeseadmekomplekt vaid 199€ (tavamaksumus 255€). Nii nullite igakuise rendikulu 9€ e. soetus tasub ära juba vähem kui kahe aastaga! Komplekt sisaldab (Elioni) fikstelefonivõrgus töötavat STT Condigi hoolekandetelefoni “Careline Anna R2”, veekindlat ja 5-aastase patareiga häirenuppu, vooluadapterit ja telefonikaablit e. kõike vajalikku turvalisemaks kodus elamiseks.

2. mobiilivõrgu hoolekandeseadmekomplekti kuurent kõigest 9€ ehk -59% (tavamaksumus 22€/kuu). Mobiilivõrgus töötava hoolekandetelefoniga ei pea hoolealusel endal ühtegi sidevahendit olema ja ka sidekulu on kaetud Medi poolt, kõikjal üle Eesti!

3. automaatse ravimidosaatori “Careousel Advance kuurent ainult 9.90€. Ravimidosaator on väärt kingitus inimesele, kes peab kindlal ajal ravimeid võtma, kuid võib selle toimingu unustada. See väike ja vajalik abivahend võimaldab kauem iseseisvalt oma kodus elada ja aitab haigushood ära hoida.

Valige enne 31.12.2015 üks või mitu soodustust korraga, võidate igal juhul. Soovime teie lähedastele turvalist elamist omaenda armsas kodus!