VÕTA ÜHENDUST! info@medi.ee | +372 661 8181

hairenupp

Meie usume, et eakatel on võimalik oma kodus iseseisev ning turvaline elu!

Medi häirenuputeenus üle Eesti kättesaadav aastast 2010.

Medi on usaldanud:

Kui hoolite oma lähedasest, palun jätke kontaktisoov. Helistame teile, et koos parim lahendus leida!

  12452+

  Teenindatud häirekõnesid

  112

  Päästetud inimelusid vähemalt

  98,2%

  Kliendi rahulolu

  Ellipse 1

  Meie pere tänab teid väga kiire, sõbraliku, professionaalse abi eest. Olete väga asjatundlikult ja suure soojusega meile vajalikku abi osutanud.

  Hele – Hoolealuse abikaasa Tartust

  Ellipse 1 (1)

  Suur aitäh, et sellist teenust pakute! Suur aitäh teie personalile! Meile oli sellest suur abi! Meil oli abi just kukkumisanduriga häirenupust, kuna vanaema ei oleks saanud seda pikali olles ise enam vajutada.

  Jaanika – Lääne-Harju vallas elava hoolealuse lapselaps

  Ellipse 1 (2)

  Medi häirenupp aitas 100% kaasa ema elu päästmisele ja andis panuse sellele, et ema nii kiiresti ja edukalt rehabiliteerus insuldist!

  Räägime ja jutustame sellest kõigile!!!

  Anu – Tallinnas elava hoolealuse tütar

  Kliendilood

  Elupäästev Öö: Kuidas Medi Häirenupp Aitas Saaremaal

  Medi häirenupu teenus töötas täna öösel! Tänu sellele käivitus toimingute jada ning minu onu viidi kiirabiga Kuressaare haiglasse. Naabrinaine helistas mulle kella kahe paiku öösel, ta oli Medist kõne saanud ning läks võtmega olukorda uurima. Onu oli köögis puukasti kõrval põrandal maas olnud. Ei rääkinud, polnud kontaktne, verd oli omajagu, aga käed/jalad olid töötanud. Kiirabi viis ta ära. Praegu helistasin haiglasse. Arst ütles, et vanahärra oli olnud juba maha jahtunud, aga praeguseks üles soojenenud on kontaktne ning räägib. Mis tal juhtus ja kuidas temaga on, selgub peale seda kui kompuutertomograafia tehtud. Helistan arstile peale lõunat uuesti, siis kuuleb täpsemalt, aga suur-suur aitäh Medile, tänu kelle teenusele ta üldse abini jõudis!

  Riina (Tallinnast)

  Lõpp hea, kõik hea!

  Möödunud reede hommikul vajutas Tallinna kesklinnas elav 75-aastane proua häirenupule. Põhjuseks oli voodist tõustes põrandale vajumine, mille tulemusena vajas ta abi püsti saamiseks. Kuna vanadaamil lähedasi kodukandis pole, saatsime välja Medi 24/7 väljakutseekipaaži, kes jõudis poole tunniga kohale. Aitasime hättasattunu püsti, et ta saaks omal jalal tualetti minna. Lisaks ulatasime talle käeulatusse tema enda ravimid ja veeklaasi ning juba saigi proua oma kodus rahuliku südamega iseseisvalt edasi toimetada.

  Vahel polegi palju vaja, et õnnetusse olukorda sattuda ja vahel pole palju vaja, et abi saada. Ent mõelda vaid, kui tal poleks häirenuppu või meie tiimi talle appi minemas…

  Taaskord saame olla tänulikud häirenupule, siin on Kersti lugu!

  Sain teie operaatorilt teate 21:57. Olin viie minuti pärast tema korteri ukse taga. Kiirabi oli ka juba kohal. Ema olevat takerdunud mingi asja taha ja kukkunud. Tasakaaluhäireid oli tal juba eelmine päev. Kiirabi tegi kõik vajaliku ja jättis ema koju. Õnneks võttis ta jalad alla ja luud-liikmed olid ka terved.
  Soovin südamest tänada medi.ee meeskonda, tänu kellele (ka häirenupule) sai minu armas ema kiiresti abi, kui oli kukkunud ega jaksanud ise püsti tõusta!“

  – Kersti Pärnumaalt